دوشنبه 5 آبان 1399   13:45:31

امكانات صفحه
 • ارسال به دوستان
 • اضافه كردن به ليست دلخواه مرورگر
 • تعيين صفحه پيش فرض مرورگر
 • چاپ
 • آر.اس.اس
 • آمار بازدید
  تعداد بازدید از سایت: 36885154
  تعداد بازدید این صفحه: 14855
  در امروز: 19570

نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
به گزارش واحد بسیج شهید سرپاس ؛ علی احمدی فرمانده پایگاه بسیج شهید سرپاس طی پیامی رحلت جانسوز حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت. متن این پیام بدین شرح است.
گرامی باد یاد و خاطره رحلت بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (رحمة الله علیه) و سالروز قیام خونین 15 خرداد سال 1342 و شهادت هم میهنان غیور کشورمان.
همه ساله نیمه خرداد ماه، برای ملت بزرگ ایران اسلامی، سالروز بزرگداشت یاد و نام امام خمینی (ره) متفکر بزرگ عصر حاضر و احیاگر اسلام ناب محمدی است. بزرگ‌مردی که کشورمان را با اندیشه فرهیخته خود از فرو رفتن در ‏اندیشه‌های مادی گرایانه نجات داد و مستضعفین جهان را برای مبارزه،‏ مقاومت و پیروزی ‏در برابر مستکبران امیدوار ساخت.
بی شک عزت و اعتلای امروز ایران اسلامی، ثمره اقتدای مردم ایران به سیره معمار کبیر انقلاب اسلامی است.
ملت بزرگ ایران ، تا همیشه نام و یاد و سیره عملی امام خمینی را به خاطر خواهند داشت و یاد 15 خرداد روزی که به فرموده امام راحل؛ "یک روز نیست، یک تاریخ است، یک تاریخ سراسر شکوهمند که برای همیشه باید جاودانه نگه داشته شود را جا ودانه نگه خواهند داشت.
15 خرداد 42، به تعبیر امام خمینی، " اوّلین خروش تاریخی و تاریخ ساز مردم مبارز و مسلمانی بود که در اعتراضی آگاهان، مخالفت با سیاستها و برخوردهای ظالمانه و جبارانه حکومت شاهنشاهی را بنیان گذاشتند. اگر نبود خونهای پاک جوانان و جوانمردان مسلمان و خداجوی ایران، امروز اثری از اصل اسلام و نظام اسلامی نبود. خون شهیدان 15 خرداد 42 بیمه کننده انقلاب و تضمین کننده حیات سبز و شکوهمند این نظام اسلامی و الهی بود."
 

نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 14855
تعداد بازديد کنندگان سايت: 36885154 تعداد بازديد زيرپورتال: 520074 اين زيرپورتال امروز: 326 سایت در امروز: 19570 اين صفحه امروز: 11
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.