دوشنبه 7 مهر 1399   01:53:33

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1399/5/6 دوشنبه
بازدید کارشناس ارشد اداره کل بازرسی، از روند رعایت پروتکل های بهداشتی (کرونا) از منطقه 1
طی بازرسی سرزده کارشناس اداره کل بازرسی، نظارت بر رعایت اصول بهداشتی انجام گردید.به گزارش روابط عمومی منطقه 1 ، عقیل مومنی مسئول بازرسی شهرداری منطقه 1 در این خصوص اظهار داشت: امروز از طرف اداره کل بازرسی شهرداری کرج بدون هماهنگی قبلی پذیرای جناب آقای کوهستانی بازرس و کارشناس ارشد این اداره کل بودیم، ایشان با بررسی و بازدید میدانی از طبقات و واحد های این اداره نکات کلیدی و پیشنهادات مربوطه را جهت حفظ سلامت کارکنان و ارباب رجوعان بیان نمودند.
همچنین به گفت و گوی مستقیم با کارکنان و نحوه ارائه خدمات و کیفیت آن در خصوص توزیع محلول های ضدعفونی و ماسک پرداختند، بررسی شیفت کاری و حضور حداقلی دو سوم نیروها جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از دیگر نکات مورد بررسی ایشان بود.

مومنی در پایان افزود: دستگاه نظارت و بازرسی به منزله پیشگیری از بروز مخاطرات احتمالی و درجهت رفع موانع و ایجاد راهکارهای موثر در پیشبرد اهداف نقش بسزایی دارد، که در همین راستا با بازدید و نظارتی که امروز صورت گرفت ضمن ارائه پیشنهادات و راهکارها امید است تا نقش بسزایی در جلوگیری از شیوع ویروس کرونا برداشته باشیم.
  
  


 


تعداد بازديد اين صفحه: 481580
تعداد بازديد کنندگان سايت: 35805736 تعداد بازديد زيرپورتال: 505161 اين زيرپورتال امروز: 51 سایت در امروز: 2107 اين صفحه امروز: 34
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.