یکشنبه 19 مرداد 1399   22:31:17

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1399/4/19 پنجشنبه
برخورد با متخلفین ساختمانی در منطقه ۱
موسوی، معاون خدمات شهری منطقه 1 از جمع آوری نخاله و مصالح دپو شده ساختمان های در حال احداث و تعطیلی کار آن ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی ، موسوی معاون خدمات شهری منطقه 1 از جمع آوری نخاله و مصالح دپو شده ساختمان های در حال احداث و تعطیلی کار آن ها خبر داد.

طی هفته گذشته در سطح منطقه به آن دسته از سازندگانی که با بی توجهی نسبت به دپوی مصالح ساختمانی و تخلیه نخاله جلوی درب ساختمان اقدام می کردند، تذکر و 20 مورد اخطاریه صادر گردید.
موسوی معاون خدمات شهری در ادامه افزود: سد معبر معابر عمومی به هر نحوی منجر به عدم رعایت حقوق شهروندی می گردد که در 48 ساعت گذشته نخاله و مصالح دپو شده 10 مورد از ساختمان های در حال احداث جمع آوری و با متخلفین اقدام و برخورد قانونی شد.
ایشان در پایان عدم توجه سازندگان به رعایت حقوق شهروندان را منفعت طلبی شخصی و تضییع حقوق مردم دانست و رضایت مندی شهروندان به جهت تسهیل در تردد و عبور و مرور روزمره را سر لوحه وظایف خدمات شهری عنوان کرد.

گفتنی است ، به منظور تسهیل در تردد مردم در این روزها که در اوج کرونا به سر می بریم و سعی در رعایت فاصله اجتماعی در معابر، واحد های گشت زنی خدمات شهری این منطقه مستقر در میدان امام تا چهار راه طالقانی هرروزه نسبت به سد معبر معابر اقدام می نمایند.
 
 

كلمات كليدي : منطقه 1 , شهرداری منطقه 1 , خدمات شهری , موسوی , سعادت , سد معبر , روابط عمومی , نخاله , بخشی زاده , معاون خدمات شهر , شهردار

تعداد بازديد اين صفحه: 456463
تعداد بازديد کنندگان سايت: 34051319 تعداد بازديد زيرپورتال: 479070 اين زيرپورتال امروز: 1317 سایت در امروز: 65113 اين صفحه امروز: 1266
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.