یکشنبه 19 مرداد 1399   21:24:01

  • ارسال به دوستان
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
کد تصویری :
 
1399/4/14 شنبه
اجرای طرح بهبود و نگهداشت شهر با اقدامات عوامل اجرایی منطقه 1
به منظور ارتقاء سطح رضایتمندی شهروندان طرح بهبود نگهداشت شهر این هفته با حضور نیروهای عمران خدمات شهر و زیباسازی ، ترافیک و فضای سبز عملیاتی شد.

به گزارش روابط عمومی منطقه 1: طرح بهبود و نگهداشت شهر که در راستای ارتقای سطح رضایتمندی شهروندان و بالابردن کیفیت خدمات، طبق برنامه ریزی منظم به صورت هفتگی در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هر هفته انجام می شود این هفته با هدف توسعه فضای سبز، لکه گیری و آسفالت معابر شهری، پاکسازی جداول و تجهیز و بهسازی علائم ترافیکی و دیگر موضوعات شهری ، به همت نیروهای تلاش گر خدمات شهر ، عمران و فضای سبز، در منطقه 1 به اجرا در آمد.


حمید بخشی زاده مسئول روابط عمومی منطقه 1 در ادامه افزود: طرح بهبود نگهداشت شهر، با تاکید شهردارمحترم کرج، در روزهای چهارشنبه و پنج شنبه هر هفته در کلانشهرکرج در حال انجام است که تاکنون  با در نظر گرفتن رضایتمندی چشمگیر شهروندان، میتوان به  عملکرد موفق طرح فوق اشاره داشت .

گفتنی است، اجرای این طرح با رویکرد رفع نیازهای شهروندی در حوزه های شهری و کاهش پیام های مردمی در سامانه های ۱۳۷ شهرداری در اولویت برنامه های اجرایی مناطق 10گانه شهرداری قرار گرفته است.

 
 

 
 

كلمات كليدي : سعادت , منطقه 1 , بخشی زاده , روابط عمومی , بهبود نگهداشت , طرح بهبود نگهداشت شهری , خدمات شهری

نسخه قابل چاپ
بيشتر
تعداد بازديد اين صفحه: 456392
تعداد بازديد کنندگان سايت: 34047935 تعداد بازديد زيرپورتال: 478996 اين زيرپورتال امروز: 1243 سایت در امروز: 61729 اين صفحه امروز: 1195
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج می باشد.