اخبار
1396/8/11 پنجشنبه
پیام تسلیت صادره از سوی فرمانده محترم پایگاه بسیج شهید سرپاس به مناسبت اربعین حسینی
به گزارش واحد بسیج شهید سرپاس ، پیام تسلیت صادره از سوی فرمانده محترم پایگاه بسیج شهید سرپاس به مناسبت اربعین حسینی آمده است :
بسم الله الرحمن الرحیم
اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ
سلام بر حسین(ع)، سلام بر اربعین و زائرانش و سلام بر اندوه های دل آنان که به سوغات بر مزار شهدای عشق بردند و به مویه نشستند.
اربعین، روز زنده نگه داشتن یاد و نهضت شهیدان کربلا است. اربعین، رمز ماندگاری نهضت پربار حسینی و اعلام پای بندی به مکتب سرخ عاشوراست. روزی که پرچم سرخ پیام شهادت کربلا به دست قافله سالار کربلا حضرت زینب کبری (س) برافراشته شد ، تا نهضت سرخ حسینی جاودانه بماند .
حرکت پیاده خیل مشتاقان آن حضرت یکی از جلوه های بسیار زیبای اربعین حسینی است  که حماسه ای وصف ناشدنی وجلوه ای درک ناشدنی را می آفریند.
دشمنانی که زیارت چند هزارنفره سابق را در اربعین حسینی تحمل نمی کردند امروز نظاره گر حرکت سیل گونه ومیلیونی زائران آن حضرت هستند .حرکتی که در واقع  نماد استکبار ستیزی ، استعمار ستیزی، ذلت ناپزیری و آزادی خواهی عاشقان و رهروان امام حسین (ع) است .
اینجانب فرارسیدن اربعین حضرت امام حسین علیه السلام و اولاد و اصحاب آن بزرگوار را بر تمامی انسان های آزاده جهان ، بخصوص شیعیان و پیروان آن حضرت تسلیت عرض می نمایم . امید است از رهروان راستین و صدیق سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) باشیم .
 

کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری کرج میباشد.

www.karaj.ir